. improwizacja-mniejsza

I fuuuu!... zalało krakowskie bulwary

Czerwony kocyk. To bym właśnie napisała na blipie, gdybym go miała.
Tory do Zawierciowa najprawdopodobniej zmyło. Najdziwniejsze jest to, że Mum jeszcze nie dzwoniła. Chociaż całkiem prawdopodobne jest, że zamiast eSeMeSa wysłała do mnie ekipę ratowniczą.
Starsze Panie w Beretkach na przystankowych kazalnicach zmieniły temat z „To Tusk go zabił. Teraz nas zmuszą do invitro i aborcji” (autentyk zasłyszany przez Adamsa i Dzjiunię) na „To ofiary Katynia płaczą nad komentarzami o pogrzebie”. Studenci, oczywiście, sobie radzą. Okazało się, że większość mieszka w odciętych od komunikacji miejskiej częściach Kroke i naprawdę nie mogą dojechać na zajęcia. Magu na przykład nagle zmienił miejsce zamieszkania z Nowej Huty na Ruczaj, przy czym nieoficjalnie nadal zajmuje pokój w naszej Żydowskiej Kamienicy na Starym Mieście. Przynajmniej jeszcze piętnaście minut temu widziałam go w kuchni. Płeć piękna natomiast przywdziała modne kalosze w kwiatki. Sama zastanawiam się nad kupnem takowych, tylko cena w stylu „sześćdziesiąt złotych” mnie skutecznie odstrasza.
Zaczynamy przyjmować powodzian.

Po francuskim zamierzam wybrać się nad Wisłę razem z tłumem gapiów szukających wnaprawdę tego, co na co dzień widzą tylko w kinie i telewizji. Chcę zobaczyć, żeby wiedzieć, jak to opisać, kiedy będzie trzeba.
[!] Tak sobie właśnie pomyślałam, że kiedyś to będzie mój jedyny ratunek: patrzeć na rzeczy straszne przez palce trzymające kartkę i ołówek. Jak ten fotograf z „Walca z Baszirem”, który zapłakał na wojnie dopiero wtedy, kiedy uwolnił oko od obiektywu. [/!]
Poza tym, oczywiście, zrobię focię na naszą-szkapę.pl, klasyczne, z dzióbkiem i przeprostem.

[♪] Susan Enan feat Sarah McLachlan [Bones OST] - "Bring on the wonder"

[!!!] Tak zwany "łorning": Jeśli komentarz Twój wymagał będzie mojej odpowiedzi (albo nie będzie wymagał, ale mnie się akurat ubździ odpowiedzieć) to umieszczę ją TUTAJ, na moim własnym, prywatnym i oplutym blogu, a nie na twoim, jak to się już na ownlogu (niestety) utarło. Głównie po to, aby zachować tak zwaną ciągłość dialogu (nabijanie sobie komci nie ma tu nic do rzeczy wbrew pozorom).
Uprasza się o tak zwane vice - versa! Innymi słowy: błagam, nie róbcie mi pod notką serii odpowiedzi na moje wywody u was. Po pierwsze: robi się syf. Po drugie: w moim przekonaniu pisanie komentarza po notką, której się nawet nie przeczytało jest lekko niegrzeczne. Ujmując to dyplomatycznie.
Dziękuję za uwagę.

lmnfCrCq; 12.05.2012, 04:09

Myślę, że nie ucichło dajmy im trochę czasu, z tego co wiem nasze KLA nie lubi udzielać opwidoedzi i tego unika na pismo w sprawie wiaty na przystanku przy fabryce domf3w, gdzie wiatr hula, mieszkanki naszego osiedla w ogf3le nie dostały opwidoedzi , nie wiem w jaki sposf3b nasza CALISIA działa (bo mam nadzieje, że działa) to jeśli chodzi o oficjalne pisma to wszystko ma swf3j termin, mam nadzieje, że to jednak nie tylko droga pisemna.. szkoda, że jest przyblokowana możliwość poparcia przez więcej osf3b . ale to może być kolejny problem, na pewno łatwiejszy do rozwiązania

takczysiak; 19.05.2010, 14:20

można się spokojnie u mnie na mailu dowiedzieć (sezamag@gmail.com)- podać nazwę, a ja odpisuję regularnie (nie podaję ceny pod wyrobami, żeby odpowiedzialności karnej na siebie nie ściągnąć ;)) Ten, który skomentowałaś jest za 12 pln + 4 pln za priorytet polecony.

takczysiak; 19.05.2010, 09:40

dziękuję ;)

(na Allegro od czasu do czasu, ale wolę załatwiać sprawy sprzedaży przez maila)

takczysiak; 19.05.2010, 09:15

zdjęcia moich "wytworów" wrzucam na floga (u mnie na blogu link "Wytwory artystyczne"), decoupage tam na razie nie ma (będzie dopiero jak dostanę sklejkę ;)). Jeśli masz ochotę pooglądać, to zapraszam :)

ewentualnie; 18.05.2010, 15:18

Ani deszcz, ani wiatr, ani kataklizm nie przeszkodzi fali lans macabre!
PS: Tanie kalosze i duży wybór wzorów znajdziesz w Carrefurze na Czyżynach, polecam gorąco :D!

rollcake; 18.05.2010, 14:23

no to widzę, że już trzecie "moje" miasto zalewa. btw w moim vaterstadtcie na 9000 przeznaczonych do ewakuacji osób, stawiło się 18...

takczysiak; 18.05.2010, 13:39

Pewnie te babcie wierzą, że jak pada śnieg, to "Aniołki poduszki trzepią" ;).

Kurczę, takie kalosze są obiektem mojego pożądania, jednak ich nie będę miała. Raz, że (również) cena, a dwa, że moja stopa jest dużo większa od proponowanych rozmiarów w satysfakcjonującej mnie gamie kolorystycznej.