. improwizacja-mniejsza

Obcasy w torebce

Do swoich osiągnięć życiowych dodać muszę to, że udało mi się nie wywinąć orła na obcasach w trudnym, okablowanym środowisku scenicznym. I nie popsuć sukienki. Drogiej sukienki. Wątpię, czy miałam tyle kasy na sobie, nawet jeśli ubrana byłam w swoje treki i kurtkę z goreteksu.
Odkrycie łikendu: kocham tę robotę. Uwielbiam. Chcę więcej - i więcej mieć będę. To jest najpiękniejsze.

Zmyłam dzisiaj z włosów cztery litry lakieru i zapach papierosów. Z twarzy resztki makijażu scenicznego. Wracamy do rzeczywistości (w której pada, wiatr zrywa parapety i trzeba pisać prace zaliczeniowe). Nie jest tak trudno w sumie, bo odespałam, jestem naładowana, zainspirowana, wytańczona i zadowolona z efektu.
Tak pewnie czuł się Jasieński pisząc "But w butonierce".

Florence + The Machine [Ceremonials] - "Spectrum"

[!!!] Tak zwany "łorning": Jeśli komentarz Twój wymagał będzie mojej odpowiedzi (albo nie będzie wymagał, ale mnie się akurat ubździ odpowiedzieć) to umieszczę ją TUTAJ, na moim własnym, prywatnym i oplutym blogu, a nie na twoim, jak to się już na ownlogu (niestety) utarło. Głównie po to, aby zachować tak zwaną ciągłość dialogu (nabijanie sobie komci nie ma tu nic do rzeczy wbrew pozorom).
Uprasza się o tak zwane vice - versa! Innymi słowy: błagam, nie róbcie mi pod notką serii odpowiedzi na moje wywody u was. Po pierwsze: robi się syf. Po drugie: w moim przekonaniu pisanie komentarza po notką, której się nawet nie przeczytało jest lekko niegrzeczne. Ujmując to dyplomatycznie.
Dziękuję za uwagę.

extinct; 12.12.2011, 21:00

Bo najgorsze z tego wszystkiego jest właśnie powrócić do rzeczywistości. Zawsze mam z tym kolosalny problem.

L.; 11.12.2011, 22:02

W czym się pokazywałaś? ;)

ararat; 09.12.2011, 15:11

A ja się dopiero uczę, jak nie zakończyć swego żywota wkładając obcasy.

pietruszka; 07.12.2011, 20:52

no właśnie po sobocie mam wątpliwości czy aby na pewno :-) KC!

pietruszka; 05.12.2011, 21:49

ło! było ekstra! zobaczyłam Cię w nowym wydaniu, po którym zaniemówiłam. Nadajesz się do tej roboty z pewnością. Do pisania, i do gadania i do prezentowania... jesteś Extra!!!!